Min lista Listan är tom
NordicPack

Flaska för must

Vilken typ av flaska skulle passa just er?
Här nedan hoppas vi kunna visa en flaska som kan passa just er. Vi har en stor variation av flaskor till must med olika typer av kapsyler. Vi packar om de flesta av våra glasflaskor vilket möjliggör mer flexibla leveranser för dig som inte kan köpa en hel pall åt gången.
Flaskor för must kan beställas i de vanligaste materialen, PET eller glas. Vilka kan även fås i återvunnet material. Glasflaska till mousserande vin i klar färg erbjuder vi närproducerade dvs. producerade i Skandinavien.
Det finns flaskor för must i olika volymer beroende på användningsområde. För att hitta just den flaska som kan passa ert behov vänligen tag kontakt med oss, så hjälper vi dig att hitta flaskor till must, mousserande vin, bag in box eller ståpåsar, för just ert behov.

cross